Ile kosztuje utrzymanie dziecka oraz zakup pieczywa w Polsce? Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje sobota, grudnia 11, 2021 Podobno dużo, ja tam nie wiem i się nie znam, bułki kupuję w sklepie a nie w piekarni po 3,50 zł za sztukę Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz